fbpx

Ależ to była niedziela!

To co się wczoraj wydarzyło zasługuje na jeszcze chwilę uwagi 😉

Na początku chcielibyśmy Wam wszystkim i każdemu z osobna gorąco podziękować za bycie z nami. Bez Ciebie to wszystko by się nie wydarzyło, dlatego drogi rowerzysto, droga rowerzystko Dziękujemy!

 

Wielkie podziękowania kierujemy również w stronę chłopaków z namiotu serwisowego, Kamilowi (The Bike Hole) i Pawłowi (Pavelo serwis rowerowy), to oni poświęcili swój czas, wykorzystali swój sprzęt i wiedzę, żeby rzucić fachowym okiem na Twój rower, pomóc, skorygować, podpowiedzieć, byś mógł czuć się bezpiecznie na swoim rowerze. Korzystajcie z ich usług, naprawdę warto!

Dziękujemy też:
Maria Kmita za poprowadzenie niesamowitej sesji jogi.
Vata Bike Doctors za ofiarowanie 3 voucherów na serwis.
Krakowska Szkoła Enduro za pomiar czasu.
Milosz Pilch za ognisko, namiot, nagłośnienie i całą pomoc.
Michał Habrat za mega foty.
Polska Policja za zabezpieczenie naszego przejazdu.
Red Bull że dodał skrzydeł.

OFICJALNE OTWARCIE SEZONU ROWEROWEGO 2022, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, Było nas tak dużo, że nawet nie będziemy próbowali szacować 😉.
Mieliśmy także wizyty przedstawicieli spoza Krakowa, Koło Południa, Rowerowe Podhale, FORCE Team Enduro Bielsko była też z nami Mistrzyni Polski w zjeździe i Enduro Katarzyna „Buruś” Burek!
Nooo jak na lokalną symbolikę otwarcia sezonu, brzmi dobrze 😉!

Wiemy też, że nie wszystko nam zagrało idealnie ale jak to mówią, nie myli się ten, co nic nie robi, dlatego następnym razem będzie tylko lepiej, to możemy obiecać.
Chcielibyśmy opisać wszystko co się wydarzyło ale po prostu nie jesteśmy w stanie, a każdy z osobna ma swoją historię spędzenia tego dnia z nami, wiele foto relacji i innych już krąży po sieci.

Od siebie wrzucamy kilka wybranych zdjęć pokazujących różne fragmenty tego dnia.
Jeżeli jest coś co uważasz że koniecznie musi się pojawić w kolejnej edycji, to daj nam znać, chętnie dodamy kolejne atrakcje tak by każdy znalazł coś dla siebie.

I pamiętaj!
Żeby jeździć trzeba jeździć i do zobaczenia na szlakach!